Accueil - HOME
HISTORY STUD polish
PELAJA II ( Ecaho)
VOLISKA (Warandes P)
PEDRA ( Jumanji)
ENERGIDA (Werbum)
-NEW'S-
MONOGRAMM
EKSTERN
RAPPORT IMPORTANT+++
IMPORTANT REPORT +++
POLISH LINE ETALON
POLISH LINE MARE
SH CHAUVENIST
STALLION-POLISH
MICHALOW
JANOW PODLASKI
Album photos
BIALKA + Championnat
KUROZWĘKI
KLEMENSÓW
NOWY DWÓR
ALBIGOWA
CHPT nat-1979-2017
CHPT NAT POLISH
Filly Champ poland
Colt Champ Poland
Mare Champ Poland
Etalon Champ poland
Champion de pologne
Polish Chpt Nat 2021
Polish Chpt Nat 2020
Polish Chpt Nat 2019
Polish Chpt Nat 2018
Polish Chpt Nat 2017
Polish Chpt Nat 2016
polish Chpt Nat 2015
polish Chpt Nat 2014
polish Chp Nat 2013
Polish Chp Nat 2012
Polish Chp Nat 2011
Polish Chp Nat 2010
Polish Chp Nat 2009
Polish Chp Nat 2008.
Polish Chpt Nat 2007
Polish Chpt Nat 2006
Polish Chpt Nat 2005
Polish Chpt Nat 2004
Polish Chpt Nat 2003
Polish chpt Nat 2002
Pilish Chpt Nat 2001
Polish Chpt Nat 2000
Polish Chpt Nat 2021
Polish Chpt Nat 1999
Polish Nat 1990-1998
Polish Nat 1979-1989
Chpt Autumn Show
Chpt WROCLOW
Al Khalediah Europea
Chpt WARSAW
Chpt POZNAN
Chpt BELZYCE
Chpt FALBOREK
CATALOGUES-PRIDE
PRIDE OF POLAND
OR WILL POLAND?
Chpt AMATEUR
HISTORY
PS-AR Polonais en FR
COURSE 1947-2010
Histoire de la race
VIDEO CHEVAUX
VIDEO Prideof poland
CONTACT
BEST HORSES POLISH
HORSES DIED
ARAB IN THE WORLD
AHW 89Understanding
WHAT IS PUR POLISH?
SOPHIE -HORSEFLY
RUSSIAN HISTORY
MAKE BELIEVE FARM
NEXT RUSSIE
FREDERIC JAGER
JERZY ZBYSZEWSKI
DAVID BOGGS
JOHN SCHIEWE
MARIA JAWOROWSKA
POLISH-HISTORIA
RUSSIAN HISTORY
NOM A-Z
LIVRE D'OR-GUESTBOOK
LINKS
ARABIAN-HORSE-TIMES
ARABIAN-HORSE-MAGAZI
Arabian Hors JOURNAL
INTERVIEW VERY GOOD
PHOTOGRAPHER
WAHO-Conference
THE NAME
INFO-SCID
Plan du site


TOM ARABIANS Arabians Horses Polish


 Arabians Polish Champ Nat  2009

 

 

                                                                                      


 

 

 

      

Wieza Roz ( Ekstern x Wieza Babel By Laheeb (IL) )

Champ Nat Filly - Michalow

 

Albano ( Enzo (US) x Alena By Emigrant)

Champ Nat Colt - Janow-Podlaski

 

Esparto ( Ekstern x Ekspozycja By Eukaliptus )

Champ Nat Stallion - Michalow

 

 

Emandoria ( Gazal Al Shaqab (QA) x Emanda By *Ecaho )

Champ Nat Mare - Michalow 

"BEST IN SHOW" 

 

   
 Femelle Jr Championne Nationale de Pologne 2009 
 
 Wieża Róż2008AlezanEksternWieża BabelMichałów 
 Psyche Kreuza2008grisEksternPallas-AtenaChrcynno-Pałac 
 Psyche Victoria2006grisEksternPallas-AtenaChrcynno-Pałac 
 Parmana2008grisAl Maraam (IL)PalmiraMichałów 
 El Saghira2007grisGalba (DE)EmiraMichałów 
   
   
 Male Jr Champion National de Pologne 2009 
 
 Albano2007grisEnzo (US)AlenaJanów Podlaski 
 Eternal2008alezanFS Bengali (DE)EwitacjaJan Głowacki 
 Panicz2006grisGasparPelisaMonika Luft 
 Chimeryk2008baie brunEryksChimeraMichałów 
 Echo Apollo2006sgrisPiaffEcho KallistoChrcynno-Pałac 
   
   
 JUMENT Championne National de Pologne 2009 
 
 Emandoria2004grisGazal Al Shaqab (QA)EmandaMichałów 
 Wilda2004grisGazal Al Shaqab (QA)WilgaMichałów 
 Etnologia2003grisGazal Al Shaqab (QA)EtalantaJanów Podlaski 
 Palmeta2001grisEcahoPilicaJanów Podlaski 
 Georgia1994grisMonogramm (US)GizelaMichalow 
   
   
 BEST IN SHOW 
 
 Esparto2002grisEksternEkspozycjaMichalow 
 Drabant2003baieGazal Al Shaqab (QA)DemonaMichalow 
 Złocień2000grisLaheeb (IL)ZaletaMichalow 
   
   
 Best in Show 
 
 Emandoria2004siwaGazal Al Shaqab (QA)Emandawł. SK Michałów 
   
                                                TYPE : T   ENCOLURE : E   CORPS : C  MEMBRES : ME   MOUVEMENT : MO

 

   
 Classe 1A : pouliches 1an 
 

                                                                                                                                                     Type   Enc   Corp  MEm MOuv 

 
 1
12.  Wieża Róż  alezan 2008
Ekstern - Wieża Babel / Laheeb (IL)
Michałów
A19.519.018.516.019.0
B19.519.019.016.520.0
C19.519.018.516.019.5
92.83
 2
5.  Parmana  gris  2008
Al Maraam (IL) - Palmira / Monogramm (US)
Michałów
A19.018.518.016.018.0
B19.019.018.016.018.5
C19.018.518.516.518.5
90.33
 3
4.  El Piatzolla  gris  2008
WH Justice (US) - Enya / Ekstern
ZPH Strusinianka Sp. z o.o.
A19.019.018.015.519.0
B18.018.018.015.519.0
C18.518.518.016.518.5
89.67
 4
1.  Entia  baie 2008
Psytadel (US) - Enona / Fawor
Katarzyna Dolińska
A18.518.517.516.018.5
B18.018.018.016.518.0
C18.518.517.016.018.5
88.67
 5
7.  Ekspiracja  alezan 2008
WH Justice (US) - Eklezja / Monogramm (US)
Lech Błaszczyk / wł. Kztof Falba
A19.019.018.015.519.0
B18.017.517.015.518.5
C18.018.017.515.518.5
88.17
 6
2.  Gadnes  baie brun  2008
Psytadel (US) - Gracea / Etogram
Jan Głowacki
A18.018.016.516.018.0
B18.518.517.017.018.5
C18.518.017.516.018.5
88.17
 7
6.  Penta  gris  2008
Ecaho - Pepina / Pilot
 
A18.018.017.015.518.0
B18.018.018.016.519.0
C18.518.017.516.018.0
88.00
 8
13.  Pertisa  gris
WH Justice (US) - Pernacja / Ekstern
Falborek Arabians
A18.518.017.016.018.0
B18.017.517.015.518.0
C18.518.016.515.519.0
87.00
 9
17.  El Hajfa  alezan  2008
Etnodrons Psyche - El Habiba / Ecaho
Petronius Arabians
A17.517.517.516.018.5
B18.017.518.016.018.0
C17.517.517.516.018.0
87.00
 10
3.  Eurydyka  gris 2008
Poganin - Elebi / Pamir
Krzysztof Falba
A17.517.517.516.018.5
B17.517.017.516.518.0
C17.517.017.516.518.5
86.83
 11
15.  Erella  gris  2008
FS Bengali (DE) - Espressa / Harbin
Kielnarowa
A18.018.018.016.018.0
B18.017.517.515.017.5
C17.517.517.516.017.5
86.50
 12
9.  Europesa  gris 2008
Psytadel (US) - Ekstera / Ekstern
Wojciech Parczewski
A17.517.517.015.518.0
B18.018.017.516.018.5
C17.517.017.515.518.0
86.33
 13
14.  Epasjonata  baie
Psytadel (US) - Entaga / Ganges
Leszek Jarmuż / Wojciech Parczewski
A18.017.517.515.518.0
B18.018.017.516.017.5
C17.517.517.515.516.5
86.00
 14
11.  Wenida  2008
Gaspar - Wenta / Empres
Kurozwęki, J.M. Popiel
A17.517.517.016.018.0
B17.517.517.015.517.5
C17.517.517.515.518.0
85.67
 15
8.  Farah-Darina  gris2008
Poganin - Farah-Cegranta / Emigrant
Andrzej Ou
A18.018.017.015.518.0
B17.517.517.015.517.5
C18.017.517.015.517.0
85.50
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Peter Upton, GB
   C:   Ferdinand Huemer, AT
   
   

   
 Classe 1B : pouliches 1an 
   
 1
28.  Psyche Kreuza  gris 2008
Ekstern - Pallas-Atena / Ecaho
Chrcynno-Pałac
A19.019.018.016.019.0
B19.019.017.515.519.0
C19.019.018.015.519.5
90.67
 2
27.  Lawinia  gris 2008
Ekstern - Luanda / Emigrant
Michałów
A18.018.018.016.519.5
B18.518.518.016.019.5
C18.518.518.016.520.0
90.67
 3
20.  Pilarosa  gris 2008
Al Adeed Al Shaqab (QA) - Pilar / Fawor
 Janów Podlaski
A18.518.518.016.518.5
B19.019.018.516.018.5
C18.518.518.017.018.5
90.50
 4
26.  Pustynna Malwa  gris 2008
Ekstern - Pustynna Róża / Emigrant
Michałów
A18.518.518.015.519.0
B18.518.517.516.019.0
C18.518.518.016.018.5
89.50
 5
33.  Mesalina  baie  2008
Ekstern - Mata Hari / Werbum
Michałów
A18.018.017.516.019.0
B18.518.018.016.019.0
C18.518.017.516.019.0
89.00
 6
30.  Alegra  alezan  2008
Ganges - Alena / Emigrant
 Janów Podlaski
A18.518.018.016.518.0
B18.518.018.016.018.0
C18.018.018.016.018.0
88.50
 7
32.  Emlahaba  gris  2008
Al Lahab (IL) - Emanta / Pamir
Falborek Arabians
A18.018.517.016.017.5
B18.518.516.516.018.5
C18.018.516.516.018.5
87.50
 8
25.  San Diva  alezan 2008
Etnodrons Psyche - Sosenka / Ekstern
Andrzej Piwowarski
A18.017.518.016.018.0
B18.017.518.016.518.0
C18.017.518.016.017.5
87.50
 9
23.  Flaminia  baie  2008
Gaspar - Filistia / Gazal Al Shaqab (QA)
Michałów
A18.018.017.516.018.5
B17.517.517.515.517.5
C18.018.018.016.018.0
87.17
 10
19.  Elwina  alezan  2008
Enzo (US) - Elmina / Harbin
Białka
A18.018.017.515.517.5
B18.017.517.015.517.5
C18.018.017.516.017.5
86.33
 11
24.  Cicha Woda  gris2008
Ekstern - Camra / Fernando
Andrzej Piwowarski
A17.517.517.016.018.0
B17.517.017.516.017.5
C17.017.517.015.517.5
85.33
 12
31.  Prada  gris 2008
Armani - Pikawa / Murat-Nur
Andrzej Szubart
A17.017.017.516.017.5
B17.517.518.016.016.5
C17.017.017.016.516.5
84.83
   A:   Peter Upton, GB
   B:   Ferdinand Huemer, AT
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 2A : pouliches 2ans 
   
 1
40.  El Saghira   gris 2007
Galba (DE) - Emira / Laheeb (IL)
Michałów
A19.519.018.016.019.5
B19.018.517.515.519.0
C19.519.017.015.520.0
90.83
 2
42.  Chaos Persefona  gris  2007
Poganin - Ceres / Ganges
Chrcynno-Pałac
A18.518.518.016.518.5
B18.518.518.016.518.5
C19.519.518.016.019.0
90.67
 3
38.  Padova  gris 2007
Galba (DE) - Palanga / Ekstern
Michałów
A19.019.018.016.019.0
B19.018.518.016.018.5
C19.018.518.015.519.5
90.50
 4
36.  Satenia  baie 2007
WH Justice (US) - Słonka / Wojsław
Falborek Arabians
A18.518.517.015.518.0
B18.518.518.516.016.5
C18.518.517.516.018.0
88.00
 5
34.  Pasterna  baie 2007
Ekstern - Pasywa / Wachlarz
Lech Błaszczyk
A18.018.018.016.018.0
B18.018.017.515.517.5
C18.018.017.516.017.5
87.17
 6
41.  Wafija  gris 2007
Avangard (SU) - Wihara / Entyk
Radzewicz
A17.017.017.016.017.5
B17.017.017.515.517.0
C17.017.017.016.017.5
84.33
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Ferdinand Huemer, AT
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 2B : pouliches 2ans  
   
 1
45.  Sarbia  baie brun  2007
Ekstern - Samura / Ararat
Janów Podlaski
A18.518.018.016.019.5
B18.518.018.016.019.5
C19.018.517.516.020.0
90.33
 2
52.  Espinilla  alezan  2007
Al Maraam (IL) - Espadrilla / Monogramm (US)
Michałów
A18.518.518.016.519.0
B18.518.518.016.019.0
C18.518.517.516.019.0
90.00
 3
47.  Bajaderka  gris  2007
Złocień - Bagatela / Pesal
Agricola Farm / wł. Monika Luft
A18.518.518.016.019.0
B18.018.018.016.518.5
C19.019.018.016.019.0
90.00
 4
44.  Perespa  alezan  2007
Enzo (US) - Polenta / Ecaho
Janów Podlaski
A18.518.517.516.018.5
B18.519.018.016.018.5
C19.018.517.516.019.0
89.67
 5
156.  Nasira  baie brun  2007
Al Maraam (IL) - Nana / Fawor
Alicja Najmowicz
A18.518.018.016.018.5
B18.518.018.016.019.5
C18.018.017.515.518.5
88.83
 6
48.  Lady Amarisa  gris  2007
Poganin - Lady Aphrodite DD (BE) / Padrons Psyche (US)
Małgorzata & Józef Pietrzak
A18.518.017.516.018.5
B18.018.017.016.518.0
C18.018.017.016.018.0
87.67
 7
49.  Dębowa Łąka  gris. 2007
Gaspar - Dębowa Góra / Laheeb (IL)
Michałów
A18.518.517.515.018.0
B18.018.017.515.017.0
C18.018.017.015.517.0
86.17
 8
51.  Dama Cracovia  gris 2007
Emigrant - Dąbrowica / Endel
Henryk Ćwiertniak
A17.517.517.016.018.0
B17.517.517.015.517.0
C17.017.016.515.517.0
84.50
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Peter Upton, GB
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 3 : pouliches 3ans 
   
 1
56.  Psyche Victoria  gris 2006
Ekstern - Pallas-Atena / Ecaho
Chrcynno-Pałac
A19.019.018.016.519.0
B19.019.018.016.018.5
C19.019.018.017.019.0
91.33
 2
59.  Espinezja  baie  2006
Psytadel (US) - Entaga / Ganges
Leszek Jarmuż / Falborek Arabians
A18.018.017.516.018.5
B18.518.517.515.518.5
C18.518.018.016.018.5
88.50
 3
57.  Espiria  baie  2006
Psytadel (US) - Ekspiacja / Emigrant
Lech Błaszczyk
A18.518.518.016.018.5
B18.018.017.515.518.0
C18.518.518.016.017.5
88.33
 4
54.  Wasa  gris 2006
WH Justice (US) - Waresa / Empres
Falborek Arabians
A18.018.517.015.518.5
B18.519.017.516.018.0
C18.518.517.515.518.0
88.17
 5
60.  Ermina  alezan 2006
Galba (DE) - Echidna / Ararat
Samko P.U.H. / Monika Luft
A18.018.517.516.017.5
B18.018.018.016.517.5
C18.518.518.016.017.5
88.00
 6
53.  Sotika  baie  2006
WH Justice (US) - Słonka / Wojsław
Falborek Arabians
A18.518.517.516.018.0
B18.018.017.516.017.5
C18.518.517.515.517.5
87.67
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Peter Upton, GB
   C:   Ferdinand Huemer, AT
   
   

   
 Classe 4 : poulains 1an 
   
 1
62.  Eternal  alezan  2008
FS Bengali (DE) - Ewitacja / Ganges
Jan Głowacki
A18.017.517.515.518.5
B19.018.518.016.019.5
C19.019.018.516.019.0
89.83
 2
72.  Chimeryk  baie brun  2008
Eryks - Chimera / Emigrant
Michałów
A19.019.018.017.019.0
B19.018.517.516.018.5
C18.018.016.515.518.0
89.17
 3
65.  Złoty Książę  baie brun   2008
Enzo (US) - Złota Księga / Ganges
hod./wł. SK Michałów
A18.518.018.016.518.5
B18.018.018.016.018.0
C18.018.018.516.018.5
88.83
 4
70.  Zachary  baie 2008
Psytadel (US) - Zeksterna / Ekstern
Czeple Arabians
A18.017.518.015.019.0
B18.518.018.015.519.5
C18.017.518.016.019.0
88.50
 5
64.  El Omari  alezan 2008
Enzo (US) - Embra / Monogramm (US)
Michałów
A18.018.517.516.017.5
B18.018.018.015.518.5
C18.018.017.515.518.0
87.50
 6
61.  Paspartu  baie  2008
Psytadel (US) - Pasywa / Wachlarz
Lech Błaszczyk
A18.017.518.016.017.5
B18.018.018.015.518.0
C18.518.517.015.517.0
87.00
 7
66.  Sabedo  gris  2008
Ganges - Sabina / Pamir
Janów Podlaski
A18.517.518.516.018.0
B18.018.017.515.517.5
C17.518.017.515.517.0
86.83
 8
71.  Wadis  baie brun  2008
WH Justice (US) - Waresa / Empres
Falborek Arabians
A18.018.017.015.517.0
B18.018.517.015.517.0
C18.018.517.016.017.0
86.00
 9
67.  Gerard  gris  2008
Pegasus - Gwarka / Monogramm (US)
Agnieszka Wójtowicz
A17.517.017.515.017.0
B17.517.016.515.016.5
C18.018.018.016.018.0
84.83
   A:   Peter Upton, GB
   B:   Ferdinand Huemer, AT
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 5 : poulains 2ans 
   
 1
79.  Albano  gris 2007
Enzo (US) - Alena / Emigrant
Janów Podlaski
A18.518.018.015.518.5
B18.518.018.015.518.5
C18.518.018.516.019.0
89.00
 2
85.  Embellon  alezan  2007
Poganin - Embella / Monogramm (US)
Michałów
A18.518.018.016.019.0
B18.518.517.516.018.5
C18.018.017.515.519.0
88.83
 3
81.  Wandalin  baie  2007
Ekstern - Wanilia / Alegro
Janów Podlaski
A18.518.517.015.518.5
B19.018.517.516.018.5
C18.018.017.516.018.5
88.50
 4
78.  Psyche Ares  alezan 2007
Ekstern - Pallas-Atena / Ecaho
Chrcynno-Pałac
A18.018.017.516.018.5
B18.518.017.516.019.0
C18.018.017.016.018.5
88.17
 5
76.  Elmaran  alezan  2007
Al Maraam (IL) - Ekstera / Ekstern
Wojciech Parczewski
A18.018.518.015.518.0
B18.518.517.515.517.5
C18.518.518.015.518.0
88.00
 6
84.  Emilio  baie 2007
Etnodrons Psyche - Ensena / Expo
Petronius Arabians
A18.018.017.516.019.0
B18.017.517.515.519.0
C18.017.517.515.519.0
87.83
 7
73.  Cerio  gris  2007
Poganin - Cetra / Eldon
Kurozwęki, J.M. Popiel
A18.018.017.516.018.5
B18.018.017.516.018.5
C17.517.517.015.019.0
87.33
 8
80.  Parker  baie 2007
Ekstern - Porfiria / Ararat
Krzysztof Falba / Jarosław Szczepanek
A18.518.017.516.018.0
B18.518.517.515.518.0
C18.018.017.015.517.0
87.17
 9
77.  Chagall  alezan  2007
Poganin - Corina-Corina / Dębowiec
St. Roch Arabians
A18.017.517.016.018.0
B17.517.517.516.017.5
C18.018.017.016.017.5
86.33
 10
83.  Bint Matis  gris 2007
WH Justice (US) - KP Bint Malikah el Nil (DE) / U.P. Sheitan (CH)
Falborek Arabians
A18.018.517.015.018.0
B18.518.517.515.517.5
C17.518.017.015.017.0
86.17
 11
75.  Poster  baie  2007
Ekstern - Parella / Arbil
Kielnarowa
A17.517.518.015.018.5
B17.517.517.016.018.0
C17.017.017.016.018.5
86.00
 12
82.  Esteron  gris  2007
Salar - Estrelia / Pamir
Białka
A17.517.518.016.017.0
B17.017.017.516.017.0
C18.017.517.516.018.0
85.83
 13
86.  Naświt  gris  2007
Złocień - Natasza / Ekstern
St. Roch Arabians
A17.017.017.516.017.5
B17.517.017.515.517.5
C17.017.017.015.517.0
84.50
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Ferdinand Huemer, AT
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 6 : poulains 3ans 
   
 1
91.  Panicz  gris 2006
Gaspar - Pelisa / Europejczyk
Monika Luft
A19.019.018.016.018.5
B18.518.517.515.518.0
C18.518.518.016.518.5
89.50
 2
90.  Echo Apollo  gris  2006
Piaff - Echo Kallisto / Pamir
Chrcynno-Pałac
A18.518.018.016.019.0
B18.017.518.016.018.0
C18.018.018.016.519.0
88.83
 3
88.  Elsati  gris 2006
Gaspar - Ezla / Wojsław
Wojciech Janowski / wł. Pmysław Janowski
A18.018.018.015.018.5
B18.018.518.016.018.0
C18.018.017.516.018.0
87.83
 4
89.  Silvano  noir  2006
BS Black Fable (DE) - Silvatica / Fawor
Silvatica Black Arabians / Ewelina Szot
A17.517.017.516.018.5
B18.018.018.015.518.5
C17.017.517.016.018.5
86.83
 5
87.  Eupires  gris  2006
Perseusz - Eureka / Pesal
Equus Arabians / Elzbieta Gaworska
A18.018.017.516.017.0
B17.517.517.516.017.5
C17.517.016.515.517.0
85.33
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Peter Upton, GB
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 7A : Juments 4-6ans 
   
 1
100.  Wilda  gris 2004
Gazal Al Shaqab (QA) - Wilga / Ekstern
Michałów
A19.519.518.016.019.0
B19.019.019.016.519.0
C19.019.018.016.019.0
91.83
 2
98.  Valeriana  alezan 2004
Werter - Vahta (RU) / Aspect (SU)
Agricola Farm
A19.018.518.017.018.5
B19.019.019.017.019.0
C18.518.518.517.018.5
91.67
 3
94.  Sefora  gris 2005
Ekstern - Sawantka / Pepton
Janów Podlaski
A19.019.018.016.019.0
B19.018.518.516.519.0
C19.019.018.016.019.0
91.17
 4
92.  Biruta  gris  2005
Ekstern - Bajada / Pamir
Janów Podlaski
A19.018.518.016.018.5
B19.018.518.016.019.0
C19.519.018.016.019.0
90.67
 5
99.  Wkra  baie 2004
Gazal Al Shaqab (QA) - Wyborna / Monogramm (US)
Michałów
A18.518.518.515.518.5
B19.018.518.516.519.0
C18.519.018.016.018.5
90.33
 6
93.  Emiriona  gris  2005
Grafik - Emmona / Monogramm (US)
Michałów
A19.018.518.016.019.0
B18.518.518.016.518.5
C18.518.018.016.018.5
89.83
 7
101.  Figurantka  gris  2004
Ekstern - Firosetta / Eldon
Czeple Arabians
A18.518.518.016.019.5
B18.018.017.515.518.5
C18.518.018.516.019.0
89.33
 8
96.  Altamira  gris  2005
Ekstern - Altona / Eukaliptus
Janów Podlaski
A18.518.017.515.519.5
B18.018.018.015.519.5
C18.518.017.015.519.0
88.67
 9
97.  Perolia  baie brun  2004
Gazal Al Shaqab (QA) - Pereira / Eldon
Białka
A18.518.018.016.018.5
B18.018.018.016.019.0
C18.017.517.516.019.0
88.67
 10
95.  Herlina  gris 2005
Ekstern - Heroldia / Eukaliptus
Białka
A18.518.517.516.018.5
B18.518.017.516.018.0
C18.518.016.516.018.0
88.00
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Peter Upton, GB
   C:   Ferdinand Huemer, AT
   
   

   
 Classe 7B : Juments 4-6ans 
   
 1
102.  Emandoria  gris  2004
Gazal Al Shaqab (QA) - Emanda / Ecaho
Michałów
A19.520.018.017.019.0
B20.020.018.516.018.5
C20.020.018.516.519.0
93.50
 2
110.  Etnologia  gris  2003
Gazal Al Shaqab (QA) - Etalanta / Europejczyk
Janów Podlaski
A19.018.518.016.019.5
B18.518.018.016.020.0
C18.518.518.516.520.0
91.17
 3
109.  Belgica  baie 2003
Gazal Al Shaqab (QA) - Belladona / Europejczyk
Janów Podlaski
A18.018.017.516.519.0
B19.018.518.016.019.5
C18.518.517.516.020.0
90.17
 4
108.  Primadonna  alezan  2003
Padrons Psyche (US) - Pelargonia / Alegro
Stanisław Redestowicz / Tomasz Tarczyński
A18.518.517.516.518.5
B18.519.017.016.018.5
C19.019.017.516.019.5
89.83
 5
105.  Fabryszka  gris  2003
Gazal Al Shaqab (QA) - Fula / Partner
Białka
A18.018.517.516.018.0
B18.519.017.516.019.0
C19.019.018.016.019.0
89.67
 6
104.  Szanta  gris 2003
Ekstern - Słonka / Wojsław
Bogusław Dąbrowski / wł. Frek Arabians
A18.018.018.015.518.5
B18.018.017.516.018.5
C18.518.018.016.019.0
88.50
 7
103.  El Medina  baie 2004
Gazal Al Shaqab (QA) - El Dorada / Sanadik El Shaklan (DE)
 Michałów
A18.018.018.016.018.5
B18.518.517.516.018.5
C18.018.017.515.518.0
88.17
 8
106.  Wegaza  baie  2003
Gazal Al Shaqab (QA) - Wedeta / Wermut
Falborek Arabians
A18.518.517.516.017.5
B18.018.018.016.017.5
C18.018.518.016.018.0
88.00
   A:   Peter Upton, GB
   B:   Ferdinand Huemer, AT
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 8 : Juments 7-10ans 
   
 1
117.  Palmeta  gris  2001
Ecaho - Pilica / Fawor
Janów Podlaski
A19.018.518.016.518.5
B19.019.518.016.518.5
C19.019.518.016.519.0
91.33
 2
124.  Wieża Babel  gris 2000
Laheeb (IL) - Wiaźma / Arbil
 Michałów
A18.518.518.016.019.0
B18.518.518.017.019.5
C18.518.518.017.019.0
90.83
 3
123.  Emesa  gris  2000
Laheeb (IL) - Etopka / Eukaliptus
Michałów
A19.019.018.016.018.5
B18.518.518.516.018.5
C19.019.017.516.019.0
90.33
 4
118.  Efuzja  baie  2001
Emigrant - Elfina / Pamir
Janów Podlaski
A18.518.518.016.019.0
B18.518.518.016.019.0
C18.518.518.016.019.5
90.17
 5
111.  Alhambra  gris  2002
Ecaho - Albigowa / Fawor
Janów Podlaski
A18.518.518.015.518.5
B18.518.518.015.519.0
C19.019.018.015.519.5
89.83
 6
126.  Elgina  gris 1999
Ekstern - Egna / Eukaliptus
Michałów
A19.019.018.516.018.5
B18.518.518.516.018.0
C18.518.518.016.018.0
89.83
 7
114.  Wieżyca  gris  2002
Ekstern - Wipera / Fawor
Michałów
A18.017.518.016.018.5
B19.018.518.016.019.5
C18.518.517.516.019.5
89.67
 8
119.  Ariadne  gris 2001
Laheeb (IL) - Argentyna / Partner
Janów Podlaski
A18.518.517.516.018.5
B18.018.016.516.019.0
C18.018.017.516.019.0
88.33
 9
112.  Ewitacja  alezan  2002
Ganges - Ewunia / Etogram
Jan Głowacki
A18.518.517.516.018.0
B18.518.017.015.517.5
C18.018.017.016.017.5
87.17
 10
125.  Herca  gris  2000
Pesal - Heroldia / Eukaliptus
Białka
A18.018.017.516.018.0
B18.017.517.516.517.0
C18.018.017.516.018.0
87.17
 11
122.  Corina-Corina  alezan  2000
Dębowiec - Cuma / Eukaliptus
Roch Arabians
A18.017.517.016.017.0
B18.018.016.516.018.0
C18.519.017.017.017.5
87.00
 12
113.  Missouri  baie  2002
Wachlarz - Mina / Monogramm (US)
Małgorzata & Józef Pietrzak / wł. 
A18.018.017.516.017.5
B17.517.017.016.018.0
C18.017.517.515.517.5
86.17
 13
116.  Natasza  baie  2002
Ekstern - Niwa / Eukaliptus
hod./wł. St. Roch Arabians
A18.018.017.516.016.5
B17.517.517.516.016.5
C17.517.517.516.016.5
85.33
 14
115.  Celdona  gris  2002
Eldon - Canzona / Penthagonn (DE)
Stanisław Redestowicz / Kielnarowa
A17.517.517.015.517.5
B17.517.017.015.517.0
C17.017.017.016.017.5
84.50
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Ferdinand Huemer, AT
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 9 : Juments 11ans et + 
   
 1
134.  Georgia  gris  1994
Monogramm (US) - Gizela / Palas (SU)
Michałów
A19.019.018.516.019.0
B19.018.518.516.519.5
C19.019.018.017.019.0
91.83
 2
128.  Emmona  gris 1998
Monogramm (US) - Emilda / Pamir
Michałów
A19.519.018.016.019.0
B19.019.018.016.018.5
C19.019.018.517.018.5
91.33
 3
130.  Espadrilla  gris  1997
Monogramm (US) - Emanacja / Eukaliptus
Michałów
A19.519.518.016.018.5
B18.519.018.015.517.5
C19.519.518.016.518.0
90.50
 4
133.  Egzonera  gris  1995
Monogramm (US) - Egzotyka / Probat (SE)
Michałów
A19.018.518.016.019.0
B19.018.518.016.519.0
C18.518.518.015.519.0
90.33
 5
135.  Eutona  baie  1994
Etogram - Euterpe / Probat (SE)
Janów Podlaski
A18.518.518.016.019.0
B18.518.518.016.519.0
C18.518.518.016.019.0
90.17
 6
129.  Andaluzja  gris  1998
Sanadik El Shaklan (DE) - Antwerpia / Eternit
Janów Podlaski
A18.518.518.016.518.5
B18.518.018.017.018.5
C18.518.518.016.519.0
90.17
 7
127.  Mamba  gris 1998
Ar-Rahman - Matnia / Palas (SU)
Agnieszka Wójtowicz
A18.017.017.516.018.5
B17.016.018.017.018.0
C18.518.017.517.019.0
87.67
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Peter Upton, GB
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

   
 Classe 10 : Etalons 4-8ans  
   
 1
148.  Esparto  gris  2002
Ekstern - Ekspozycja / Eukaliptus
 Michałów
A19.519.518.516.519.5
B19.519.019.017.019.5
C19.519.518.516.519.0
93.50
 2
145.  Drabant  baie  2003
Gazal Al Shaqab (QA) - Demona / Monogramm (US)
Michałów
A18.518.518.016.020.0
B19.018.518.016.520.0
C19.018.518.516.520.0
91.83
 3
137.  Alert  gris  2005
Piaff - Andaluzja / Sanadik El Shaklan (DE)
Janów Podlaski
A19.019.018.016.519.0
B19.018.518.016.518.5
C19.019.018.515.519.0
91.00
 4
142.  Celsjusz  gris 2004
Ekstern - Carina / Pesal
Białka
A18.518.518.016.019.5
B18.518.018.016.019.5
C18.518.018.016.020.0
90.33
 5
147.  Eryks  baie 2003
Gazal Al Shaqab (QA) - Emmona / Monogramm (US)
Michałów
A18.518.018.015.519.5
B18.018.018.016.020.0
C18.518.018.516.519.5
90.17
 6
140.  Wadi Nur  baie 2004
Gazal Al Shaqab (QA) - Wenessa / Egon
Michałów
A18.518.518.016.018.5
B18.518.018.016.018.5
C18.518.518.516.018.5
89.50
 7
149.  Perseusz  gris 2001
Laheeb (IL) - Pepesza / Eukaliptus
Janów Podlaski
A18.518.518.016.518.5
B19.018.519.016.518.0
C18.018.017.516.018.0
89.50
 8
144.  Etnodrons Psyche  baie  2003
Padrons Psyche (US) - Etnografia / Aloes
Stanisław Redestowicz / Paweł Redestowicz
A18.518.518.016.019.0
B18.518.518.016.518.5
C18.018.017.516.019.0
89.50
 9
146.  Pegasus  gris  2003
Gazal Al Shaqab (QA) - Pepesza / Eukaliptus
Janów Podlaski
A18.518.018.016.017.5
B18.518.518.516.018.0
C18.518.518.517.017.0
89.00
 10
141.  Ebert  baie  2004
Gazal Al Shaqab (QA) - Ekspozycja / Eukaliptus
Michałów
A18.518.518.516.018.5
B18.018.018.016.018.0
C18.518.517.516.018.5
89.00
 11
143.  Pilin Psyche  gris 2003
Padrons Psyche (US) - Pilina / Eternit
Stanisław Redestowicz / Kielnarowa
A18.018.017.516.018.5
B18.017.517.515.518.5
C18.017.517.515.519.0
87.50
 12
139.  Zafar  baie brun  2004
Piaff - Zgadula / Fawor
St. Roch Arabians
A17.017.017.516.018.0
B18.017.518.015.518.5
C17.016.517.515.518.5
86.00
 13
138.  Zadżal  baie 2005
Piaff - Zgadula / Fawor
St. Roch Arabians
A17.517.517.516.018.0
B17.517.517.515.518.0
C17.517.017.515.517.5
85.83
   A:   Marianne Tengstedt, DK
   B:   Peter Upton, GB
   C:   Ferdinand Huemer, AT
   
   

   
 Classe 11 : Etalons 9ans et + 
   
 1
151.  Złocień  siwy, ur. 2000
Laheeb (IL) - Zaleta / Piechur
hod./wł. SK Michałów
A18.518.518.016.019.0
B18.518.018.015.519.0
C19.019.018.516.019.0
90.17
 2
155.  Ostragon  siwy, ur. 1994
Pers - Osełka / Palas (SU)
hod./wł. SO Białka
A18.017.518.016.019.0
B18.018.018.016.020.0
C18.518.019.016.520.0
90.17
 3
150.  Salar  siwy, ur. 2000
Ecaho - Saba / Etat
hod./wł. SK Janów Podlaski
A18.518.518.015.518.5
B19.018.518.015.519.0
C19.018.518.516.019.0
90.00
 4
154.  Piber  siwy, ur. 1996
Pamir - Pilina / Eternit
hod./wł. SK Janów Podlaski
A18.018.017.516.519.0
B18.518.017.516.519.0
C18.518.517.516.020.0
89.67
 5
153.  Aslan  gniady, ur. 1998
Eukaliptus - Algora / Probat (SE)
hod./wł. SK Janów Podlaski
A18.018.017.016.018.5
B18.518.018.516.018.5
C19.019.017.516.019.0
89.17
 6
152.  Mihrab  gniady, ur. 1999
Borek - Minorka / Wermut
hod. Andrzej Mroczek / wł. Zuzanna Zajbt
A17.517.517.016.019.0
B17.517.016.515.519.0
C18.018.017.515.519.0
86.83
   A:   Peter Upton, GB
   B:   Ferdinand Huemer, AT
   C:   Gianmarco Aragno, IT
   
   

 
Powrót na początek strony

 

 


TOM ARABIANS
info@tom-arabians.com
google analytics